П`ятниця, 19.04.2024, 17:14

Виховна робота

Президентська республіка «Козаченьки» є спадкоємцем і продовжувачем ідейних, духовних і моральних засад українських козаків, їх духовних і культурних традицій.

ОСНОВНІ ЗАВДАННЯ ( СТАТУТ)

• патріотичне виховання юного покоління в дусі українського козацького лицарства, української національної  ідеї, відданості рідному українському народові;

• участь у проведенні заходів щодо охорони та захисту довкілля;

• прилучення учнів до скарбів української народної творчості;

• виховання свідомої дисципліни, бережливого ставлення до державного і власного майна;

• навчання методам підтримки доброго здоров'я, особистої гігієни;

•  любов до спорту.

СТРУКТУРА УЧНІВСЬКОГО САМОВРЯДУВАННЯ

ПРЕЗИДЕНТСЬКА РЕСПУБЛІКА - "К О З А Ч Е Н Ь К И"

П Р Е З И Д Е Н Т

МІНІСТР ОСВІТИ МІНІСТР ІНФОРМАЦІЇ

МІНІСТР КУЛЬТУРИ ТА ВІДПОЧИНКУ МІНІСТР СПОРТУ ТА ЗДОРОВ"Я МІНІСТР ДИСЦИПЛІНИ ТА ПОРЯДКУ

М Е Р И   « М І С Т»

1-4 КЛАСИ «КОЗАЧАТА» 5 КЛАС  «ТАЛАНТ» 6 КЛАС  «ВЕСЕЛКА» 7 КЛАС  «МРІЯ»

8 КЛАС  «ЕДЕЛЬВЕЙС»                                        9 КЛАС «МИРОТВОРЦІ» 10 КЛАС  «ФАКЕЛ» 11 КЛАС  «ОЛІМП»

ХТО МАЄ ПРАВО ВСТУПИТИ В "КОЗАЧЕНЬКИ"?

Членами «Козачат» мають право бути бажаючі учні 1-11 класів, які визнають та дотримуються статуту та клятви.

ГАСЛО ПРЕЗИДЕНТСЬКОЇ РЕСПУБЛІКИ

Ми землі і сонця вірні діти,

І навчатись прагнемо щомить.

Разом з Україною мужніти,

Совістю і серцем їй служить.

КЛЯТВА КОЗАЧЕНЬКІВ

Клятву вірності народу

За любов і за свободу

Будуть наші «Козаченьки»

Через все життя нести.

Присягаємо! Ми за Україну!

Вже як стануть «Козаченьки»

Україну будувати,

Будуть наші «Козаченьки»

Волю захищати.

Бо ніяк вже Україні

Без молоді жити.

Тож ставаймо всі в ланцюг

І візьмемося за руки

Та Вітчизну обнімімо,

Честь і славу її збережімо.

СИМВОЛІКА ТА ФОРМА

Символіка має форму правильного трикутника, кути якого відображають блакитно-жовтий прапор України. Три гострі кути втілюють прагнення до вічних людських цінностей:

ДОБРО,   МОРАЛЬ,   СПРАВЕДЛИВІСТЬ

Середина символіки зображена у формі бджолиної соти, яка завжди символізувала багатство, достаток, працьовитість. А малиновий колір соти, одвічний колір козацтва. Втілює в собі любов до батьківщини, патріотизм та належність «КОЗАЧЕНЬКІВ» до славного українського козацького роду.

НАПРЯМКИ ТА ФОРМИ ДІЯЛЬНОСТІ

Формування   національної  свідомості та  самосвідомості, патріотичне та інтернаціональне виховання

Екскурсії, походи „Край рідний, серцю дорогий"

Фестиваль українських народних казок

Конкурси прислів'їв та приказок „Батько та ненька - то хата тепленька "
Свято „Мова рідна, слово рідне"
Свято „ Рід, родина, рідня "
Конкурс малюнків „ Мій край, моя земле ", „Моє улюблене місто"
Години народних ігор „Пограймося з нами"
Цикл бесід: „Шануй батька — матір", „Козацькі звичаї", „Козак Мамай - людина з легенди", „Козацька їжа", „Що я знаю про своє місто", „Що необхідно знати про національну символіку?", „Моя рідна Україна", „Наша Вітчизна - Україна"
Заочні екскурсії „Історичні та архітектурні пам 'ятки "

Формування екологічної культури, працелюбної особистості, виховання цивілізованого господаря

Цикл бесід: „Праця в нашому суспільстві", „Хто прикрашає наше село", „ Щастя у праці", „Умій шанувати час", „Природа і ми", „Перші весняні квіти"

Трудові рейди: „ Сюрприз для рідної школи "

Зустріч на тему: „ Професії наших батьків"

Операція „Збережемо берізку" (збір макулатури)

Природознавча вікторина „Птахи - наші друзі"

Операція „Калина на шкільному подвір'ї"

День зеленого друга: вікторина „ Знавці лісу ", гра „ Слідопит "

Зустріч пернатих друзів.

Формування повноцінного фізичного розвитку дітей, охорона та зміцнення їхнього здоровя

Спортивні змагання „ Козацькі розваги", „ От де, браття, наша сила!", „ Старти надій"

Рухливі ігри. День спорту і здоров 'я

Цикл бесід: „Козацькими шляхами", „Твоє здоров'я - багатство Батьківщини", „Здорова дитина - здорова нація", „Здорова їжа козаків ", „Хочу бути здоровим "

Змагання „ Мама, тато, я - спортивна сім 'я "

Заняття у спортивних секціях.

Формування  художньо-естетичної  особистості

Свята " Щедрий вечір, добрий вечір ", „ Українська народна балада", „І на тім рушникові...", „ Чарівна мелодія музики... "

Аукціон народної творчості

Турніри знавців поезії, мистецтва, музики "У світі прекрасного"

Свято зустрічі весни

Конкурси малюнків до прочитаних книжок „Малюю осінь", конкурси малюнків на асфальті

Конкурс „Природа і фантазія",„ Мій букет "

Музична вітальня „Послухаймо разом музику"

Екскурсії до театру, відвідування цирку.

Виховання  свідомої  дисципліни, бережливого  ставлення до  державного  і  власного  майна

Цикл   бесід: „Бути вихованим. Що   це  значить?", „Як треба поводитися у школі, вдома, на вулиці", „ Оволодіємо своїм днем ", „Добрими справами  славна  людина", „Однокласник, товариш, друг", „Що потрібно знати про свій характер", "Про вміння думати про інших ", „ Твоє доручення ", „Дав обіцянку - виконуй "

Уроки гарної поведінки: „Розкажи мені про себе", „Дорога кожна хвилина", „Книга — твоє обличчя", „Твій зовнішній вигляд", „Твій стиль поведінки", „Про  чуйність  і байдужість", „Що  таке самовиховання?", „Дисципліна і культура", „ Чарівні слова " гра-подорож до міста Ввічливих.

«Свято улюблених книг», „ Вклонімося хлібу ".

Конкурс „ Вулична азбука ".

Рольові ігри „Я приймаю гостей ", „В театрі", „ В магазині".

«  Квітень 2024  »