Вівторок, 23.04.2024, 16:06

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Про підсумки проведення конкурсу «Моральний вчинок"
Про підсумки проведення конкурсу «Моральний вчинок"

Згідно Положення про Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок», яке розроблене Українським фондом культури, Київським інститутом музики імені  P. M.  Глієра та громадською організацією «Асоціація українських правників» та за ініціативи відділу освіти Добропільської райдержадміністрації в закладах освіти району з 1 березня по 30 березня 2016 року проведено конкурс «Моральний вчинок».

Учасниками конкурсу стали учні, вчителі, класні керівники, педагоги-організатори, заступники директорів, директори шкіл. Допомогу педагогам та учням надали батьки.

Проведення конкурсу сприяло популяризації духовних і моральних надбань, суспільно значущих форм діяльності, вихованню патріотизму, почуття любові до України, готовності до її захисту, поширенню правил поведінки на основі уявлень про добро, честь, совість, громадянський обов’язок, формуванню загальнолюдських цінностей.

Конкурс передбачав індивідуальну та групову роботу. Творчі роботи виконувались у довільній формі: стіннівка, плакат, інтерактивний плакат, ескіз, нарис, фоторепортаж.

Із 20 робіт, що надійшли, кращими визнано роботи учнів нашої школи: фоторепортаж «Зростаємо патріотами своєї землі» (керівник Лутицька Наталія Миколаївна), стіннівка «Заповіти матері Терези» (керівник Рибалко Ганна Володимирівна), плакати «Діти проти війни», «Добрі вчинки» (Савіна Олена Сергіївна), «Твори добро» (керівник Тітова Інна Федорівна), інтерактивний плакат у формі ескізу «Мій рідний край» (керівник Бердецька Алла Миколаївна).

Переглядів: 721 | Додав: murovanna | Рейтинг: 5.0/4
«  Квітень 2016  »