Середа, 24.04.2024, 20:55

Головна » 2016 » Квітень » 26 » Про проведення тижня знань з ОБЖ, тижня безпеки дитини та Дня цивільного захисту

Урок Захисту вітчизни в 11 класі з теми "Основні способи захисту населення в надзвичайних ситуаціях. Засоби захисту органів дихання."

З 18.04 по 20.04. 2016 року проведено тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності та Дня цивільного захисту відповідно до графіка проведення в загальноосвітніх навчальних закладах району спеціальних об’єктивних навчань і тренувань з питань цивільного захисту у 2016 році затвердженого начальником відділу освіти райдержадміністрації, погодженого Добропільського РВ ГУ ДСНС України у Донецькій області та головою райдержадміністрації, на виконання наказу відділу освіти райдержадміністрації від 29.03.2016 року № 94- Д «Про проведення в ЗНЗ району тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності, тижня безпеки дитини в ДНЗ району та Дня цивільного захисту»

Мета заходів : формування в учнів свідомого та обов'язкового виконання встановлених правил безпеки у навчально-виховному процесі, безпечної поведінки під час надзвичайних ситуацій; виховання гуманного ставлення до людини, яка потрапила в біду; закріплення в учнів умінь щодо збереження та захисту здоров'я і життя у разі виникнення надзвичайних ситуацій, користування засобами індивідуального і колективного захисту, надання першої медичної само- та взаємодопомоги; практичного відпрацювання дій за планами реагування на надзвичайні ситуації.

Протягом Тижня відбулись бесіди щодо дій людини у надзвичайних ситуаціях  :

- небезпека вдома, на вулиці;

-  небезпека при зустрічі зі свійськими та дикими тваринами;

-   безпека на дорогах;

-   правила поведінки під час пожеж;

-   наслідки ураження електричним струмом;

-   правила поведінки при користуванні вибухонебезпеч. речовинами;

-   правила поводження з ВНП, невизначеними предметами та речовинами;

-   правила безпеки при користування газоприладами.

( 1 – 11 класні керівники )

Проведені заходи:

Урок-вікторина з основ здоров’я «Азбука безпеки».

Практичні заняття «Допоможи другу» на знання правил першої долікарської допомоги,серед учнів 5,6,7 класів.(Медична сестра Ганнівського ФАПу Сидор О.Г.)

Відбувся конкурс малюнків серед 1-7 класів  «Будьте, діти, обережні!».

Відеолекції для учнів 6- 11 кл.«Як вижити в надзвичайних ситуаціях?», «Цивільнаий захист населення у надзвичайних ситуаціях»

Оновлення куточку безпеки життєдіяльності (класні керівники).

День цивільного захисту з теми:

Алгоритм дії викладачів, працівників та учнів Ганнівської ЗОШ І – ІІІ ступенів при виникненні пожежі в коридорі на 2 поверсі  (20.04.2016 р.)

Переглядів: 456 | Додав: murovanna | Рейтинг: 5.0/7
«  Квітень 2016  »