Четвер, 28.10.2021, 02:06
Вітаю Вас Гість | RSS

Ганнівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Добропільського району Донецької області


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наші успіхи

Кожна дитина в якійсь мірі геній,
 і кожен геній в якійсь мірі дитина.

Артур Шопенгауер

  Медалісти школи з 2000 року

                         
2012-2013 н.р.
                       
                        1.Іваник Ілля Васильович - золота медаль

2011-2012н.р.

 1.Антонова Ілона Вікторівна                   - золота медаль

 2.Колос Аліна Петрівна                            - золота медаль

 3.Разумовська Катерина Валеріївна
   - золота медаль

 

 

                                      2007 – 2008 н. р.:

                                  1.Бугайова Тетяна Петрівна        – срібна медаль

                                  2.Колос Тетяна Петрівна              – золота медаль

                                  3.Тихонова Аліна Дмитрівна        – срібна медаль

                                  4.Трилисенко Ольга Іванівна      – золота медаль

 

2006 – 2007 н. р.:

 1.Гончаров Андрій Анатолійович  – срібна медаль

 2.Іваник Ганна Василівна              – срібна медаль

 

                                            2004 – 2005 н. р.:

                                       1.Полєєва Наталія Валеріївна – золота медаль

                                       2.Черепніна Галина Сергіївна – срібна медаль

 2003 – 2004 н. р.:

 1.Онипченко Юлія Миколаївна           – золота медаль

 2.Панченко Максим Олексійович       – золота медаль

 3.Рекун Олена Іванівна                       – срібна медаль

 4.Тітов Артем Олександрович            – золота медаль

 5.Шнуренко Дмитро Геннадійович      – срібна медаль

 

                                               2001 – 2002 н. р.:

                                          1.Ніколіна Олена Олександрівна  – срібна медаль

 

      2000 – 2001 н. р.:

 1.Протасова Марина Володимирівназолота медаль

 2.Телендій Юлія Олександрівна        –  золота медаль

 3.Тітова Альона Олександрівна         -  золота медаль

 

 

Участь у Другому конкурсі на кращий веб-сайт навчального закладу "Веб-сайт - обличчя успіху"

 

 

 

 

 

Учні нашої школи - активні учасники різноманітних конкурсів. Так, у Всеукраїнському конкурсі з українознавства "Патріот" учні 5-10 класів зайняли призові місця:
 
1 місце            Дрозд С.          -5 клас
                       Телько М.        -5 клас
                       Баран О.          -9 клас
                       Колос А.          -10 клас
                       Разумовська К.-10 клас

2 місце            Вогниста А.      -5 клас
                
3 місце           Сидор Т.            -5 клас
                      Овсяник А.        -5 клас



Переможці Всеукраїнського конкурсу з англійської мови "Гринвіч":

 1 місце         Коненко Ю.       - 4 клас
                     Тихонова А.       -7 клас
 2 місце         Баран О             -9 клас
 


 Переможці міжнародного математичного конкурсу "Кенгуру 2011":
 
1 місце      Килюшик Ю., Рак Д.                                   - 2 клас
                 Коваленко А.,Тихонова А.,  Аміров С.        - 7 клас
                 Клімова А., Іваник І                                    - 9 клас
                 Колос А., Разумовська К.                            - 10 клас
                       
 2 місце     Соколова К.,Іваник К., Неклеса Д., Ляшенко К.    - 3 клас
                 Коненко Ю.,Пирогова К.,Чертов М.                       - 4 клас
                 Вогниста А.                                                            - 5 клас
                 Білик Т., Неклеса А., Шнуренко К., Кірсанова А.,
                 Кулик А.                                                                - 6 клас
                 Ростовський Г., Шнуренко Ю.                               - 7 клас
                 Кірсанов М.                                                           - 8 клас
                 Баран О.                                                                - 9 клас         
                 Антонова І.                                                            - 10 клас                                    



    
  
27 лютого 2011 року відбулась конференція Донецького територіального відділення Всеукраїнської Малої Академії наук, в якій прийняла участь наша учениця 10 класу Антонова Ілона. У секції "Агрономія" Ілона захистила науково-дослідницьку роботу з теми: "Визначення кількісного вмісту крохмалю в картоплі, зрощеної в різних умовах водозабезпечення".Ілона прийнята у члени секції "Агрономія"та отримала Посвідчення дійсного члена МАН. Вітаємо Ілону з таким високим досягненням!





24 лютого в райво відбувся конкурс серед старшокласників "Інтелект-шанс". Вітаємо Разумовську Катерину (10 клас) з III місцем! Дякуємо Антоновій Ілоні (10 клас) за участь.
     


 

 

 

 

 

 

 

 

 

Музика
Календар
«  Жовтень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031