Середа, 15.05.2024, 10:22

Головна » 2012 » Лютий » 7 » Безпечний інтеренет
Безпечний інтеренет

День Безпечного інтеренету започатковано з 2004р. організацією Insafe (Європейською мережею безпечного Інтернету).

У 2008 р. у цей день понад 120 організацій у 56 країнах взяли участь у відзначенні Дня безпечного Інтернету, проводячи місцеві, національні та міжнародні заходи безпеки користувачів мережі.

Результатами всеукраїнського дослідження, проведеного у співпраці з ЮНЕСКО, виявлено, що 96% українських дітей та підлітків віком від 10 до 17 років користуються Інтернетом, з них 51% не мають уявлення про небезпеки, що чекають на них у Всесвітній Мережі. У цій ситуації важко переоцінити роль батьків, вчителів, які можуть і повинні донести  важливу для безпеки інформацію до своїх дітей та вихованців. В Україні День безпечного Інтернету завдяки ініціативі компанії «Майкрософт Україна» відзначається третій рік поспіль.

Більше інформації по даній темі на сайті - http://onlandia.org.ua,

Завантажити посібник для батьків з безпеки дітей в Інтернеті - http://online-bezpeka.kyivstar.ua/the_benefit_for_parents/

Інтернет повинен бути безпечним  для дітей!

Діти, ви  вже добре знайомі з інтернетом. У вас,  напевно,  є улюблені сайти й віртуальні друзі, ви  знаходите в інтернеті інформацію, що допомагає навчатися й займатися улюбленими справами,      спілкуєтесь  з людьми, що живуть в інших містах, завантажуєте  цікаві картинки й музику, граєте у захоплюючі ігри. Проте, пам’ятайте: як і в реальному світі, так і  в інтернеті ви можете зустрітися з загрозами ,   небезпечними людьми. Тому  дуже важливо навчитися уникати небезпек інтернету!

В школі проведені  інформаційні заходи, які  сприяють виявленню пізнавальних інтересів і здібностей дітей, активізації розумової діяльності учнівської молоді, вихованню громадянина, високоосвіченої людини орієнтованої на загальнолюдські цінності:

-         виховні години,  присвячені  історії Інтернету,

-         ознайомили  учнів з найвідомішими особистостями, яким належить вагомий внесок у створення всесвітньої мережі,

-         провели  07.02.2012 уроки  ОБЖ , вікторини, книжкові огляди, підготували виставку літератури в бібліотеці,

-         відзначили  цей день, як День безпечного Інтернету разом з усіма європейськими країнами.

Переглядів: 514 | Додав: murovanna | Рейтинг: 5.0/4
«  Лютий 2012  »