Четвер, 02.05.2024, 22:57

Головна » 2013 » Грудень » 23 » Тиждень ОБЖ та трудового навчання
Тиждень ОБЖ та трудового навчання

З 09.12.2013 по 13.12.2013 р. у школі було проведено тиждень основ здоров’я(вчитель Веремєєнко Г.Г.)

Учні 4го класу виготовляли картки - пам’ятки на тему « Поведінка учня» і вручали їх учням 3го класу, доповнюючи їх розповідями про те, як повинен поводитись учень в школі і за її межами.

З метою з’ясування основних причин виникнення пожеж, серед учнів 5го і 6го класів проведено конкурс прислів’їв і віршів «Про пожежну безпеку». На конкурсі учні у віршованій формі та за допомогою прислів’їв відповідали на такі питання:

1. Причини виникнення пожежі.

2. Дії під час пожежі.

3. Засоби пожежогасіння .

В кінці конкурсу проводилась гра «Врятуй вірних друзів».

Учні 5го класу стали кращими знавцями прислів’їв, а учні 6го класу -  спритні рятувальники.

Учні 6го класу підготували реферати на тему «Дискримінація ВІЛ інфікованих», в яких роз’яснювали що Дискримінація ВІЛ-інфікованих-це порушення прав людини,  і ганебне і принизливе явище, з яким зустрічається практично кожен Віл-інфікований.

Учнями 7го класу створено антитютюнову і антиалкогольну рекламу.

З восьмикласниками проводилась  дискусія "Чи існує дружба між хлопцем і дівчиною?

Здоров’я великою мірою залежить від правильного харчування та доцільного вибору продуктів , тому учні 7-9 класів розробляли меню здорового харчування для учнів школи, в якому враховували калорійність та поживні речовини.

Учням школи сподобалось меню, яке розробили учні 8го класу.Також учні старших класів підготували ІНФОРМАЦІЙНУ ВИСТАВКУ «ЗДОРОВА НАЦІЯ – МІЦНА ДЕРЖАВА», на якій було представлено статті, книжки, брошури про здоровий спосіб життя, про те,які чинники погано впливають на здоров’я людини.

Також З 9 по 13 грудня 2013 р. було проведено тиждень трудового навчання (вчитель Багацька Г.Г.)

1. Відкриття тижня трудового навчання. Оголошення плану запропонованих заходів.

2. Майстер – клас «Умілі ручки». Виготовлення новорічних прикрас, ялинок з природного матеріалу.

3.Змагання між учнями 6 класу: «Умілому всяка робота легка».

4. Конкурс казкарів(написання казок про інструменти).

5. Конкурс майстрів: «Ескіз інструмента майбутнього».

6. Підведення підсумків.

Під час проходження тижня була проведена виставка робіт учнів, виготовлених на уроках та в позаурочний час.

Переглядів: 516 | Додав: murovanna | Рейтинг: 4.2/5
«  Грудень 2013  »