Неділя, 19.05.2024, 15:03

Головна » 2014 » Листопад » 5 » Тиждень української мови та літератури
Тиждень української мови та літератури

Одним із найцікавіших заходів у рамках Тижня української мови стала виставка стінівок, присвячених українській мові.
Кожен клас представив свою стінгазету. Оригінальності учнів не було меж, а тому на виставці ми побачили найрізноманітніші за стилем та ідеєю роботи.

«Мовознавчий турнір до Дня рідної мови»

Цікавим і захоплюючим було мовне змагання й серед учнів 8 класу.
Як і годиться, все було по-справжньому: дві команди, ну і звичайно, оригінальні завдання, спеціально дібрані за віковим принципом, щоб азарту було більше.
Коротенька прелюдія: вступне слово, умови змагання та його особливості, а далі – запекла боротьба…
Цікаві завдання надихали учасників на справжні подвиги. Так, команда «Літератори» у конкурсі на добирання синонімів обійшла «Мовознавців» на п’ять слів. Обидві команди добре проявили себе у конкурсах.
Найбільше всіх захопив конкурс під назвою «Паремійна плутанина».
Зрештою, перемогла команда «Літератори» з рахунком 30-22.
У підсумку всі були задоволені і з піднесеним настроєм. Команди привітали одна одну. Захід був дійсно пізнавальним, веселим, незвичним, учням сподобалось, а це головне.

Учасниками КВК по прислів’ях, приказках, афоризмах, фразеологізмах

стали учні 10 класу, які представили дві команди «Звук» та «Буква». КВК був захоплюючим та цікавим. Переможцем стала команда «Буква».

Підготувала вчитель Лутицька Н.М.

Переглядів: 506 | Додав: murovanna | Рейтинг: 4.7/9
«  Листопад 2014  »