Неділя, 19.05.2024, 16:54

Головна » 2014 » Вересень » 3 » Гасло Першого уроку: Україна – єдина країна!
Гасло Першого уроку: Україна – єдина країна!

Перший урок у 10 класі пройшов під гаслом «Україна – єдина країна».

Метою Першого уроку було формування в учнів розуміння єдності й цілісності України, її багатонаціонального народу як національної ідеї розвитку вільної, незалежної, демократичної та заможної держави.

Під час уроку були реалізовані такі завдання:

- ознайомити учнів з основними історичними подіями становлення державності України;

- формувати відчуття приналежності до України, усвідомлення себе українцем, почуття особистої відповідальності за долю держави та українського народу;

- формувати готовність служити Батьківщині своєю працею та стати на захист державних інтересів країни;

- виховувати повагу до державних символів, шанобливе ставлення до традицій українців та представників інших національностей, що населяють країну.

Основний зміст Першого уроку був спрямований на утвердження єдності України, нероздільності її території та народу, що її населяє.

Вчитель  сприяв усвідомленню учнями спільності інтересів усіх громадян держави в розбудові України, необхідності інтелектуального, творчого та фізичного розвитку кожної особистості задля розквіту держави в цілому, формуванню міжнаціональної толерантності.

На уроці був присутній голова Добропільської РДА Кравчук О.В. Вітаючи школярів, їх батьків та вчителів  він відзначив, що у  ці складні для країни часи дуже важливо власним прикладом вчити дітей відрізняти добро від зла, правду від брехні, друга від ворога. І сьогодні на нас - батьках та вчителях, лежить велика відповідальність за долю нашого майбутнього.

Переглядів: 424 | Додав: murovanna | Рейтинг: 5.0/7
«  Вересень 2014  »