П`ятниця, 10.05.2024, 06:10

Головна » 2015 » Грудень » 28 » Завершення тижня ОБЖ
Завершення тижня ОБЖ

Безпека – це наше майбуття.

Прийміть до серця світ природи

Прекрасне буде всіх життя!

Найвища цінність суспільства – людина, її життя і здоров’я. Оскільки основи мислення закладаються у дитини в сім’ї, «материнська школа» повинна сформувати у дитини перші уявлення про навколишній світ і місце людини в цьому світі. Необхідно зауважити, що з кожним роком збільшується кількість факторів, що негативно впливають на життя і здоров’я людини.

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.

Брак життєвого досвіду, беззахисність і невміння діяти в критичних ситуаціях робить дитину уразливою в усіх відношеннях. З метою забезпечення нормативів безпеки, підвищення рівня безпеки життєдіяльності, запобігання випадкам травматизму учасників навчально-виховного процесу  в школі проведено тиждень безпеки життєдіяльності на тему «Наша безпека – у наших руках!».

Різноманітна за змістом і формою профілактична робота  з питань здорового способу життя та безпеки життєдіяльності охопила всіх учнів школи .

Відповідно до тематики Тижня в комплексі були проведені заходи:

1.Загальношкільна лінійка, присвячена відкриттю Тижня.

2.Бесіди «Дорога до школи», «Стій! Увага! Йди!» (1-4 класи).
3. Презентація «Правила безпечної поведінки з незнайомими людьми” (5клас).

4.Лекції на уроках основ здоров”я ( 5-6-7 класи) на теми:

- « Упередження нещасних випадків на воді в зимовий період та надання першої долікарської допомоги при виникненні таких нещасних випадків»

- «Один вдома. Правила користування електроприладами, газовими плитами, незнайомими предметами.»

- « Правила поведінки на вулицях і дорогах міста»

- «Правила поведінки на льоду, кризі»

5.Мультгодини  «Уроки обережності»(1-4 класи)

6.Круглий стіл: «Правила дорожнього руху. Безпечна дорога до школи»(8 клас)

7.Конкурс малюнків «Будьте, діти обережні!»( 1 – 7 класи)
8. Бесіда “Як поводити себе в екстремальних ситуаціях” (9 клас)
9. Розміщення на сайті закладу  пам’яток, листівок для учнів.

Переглядів: 470 | Додав: murovanna | Рейтинг: 5.0/8
«  Грудень 2015  »