Четвер, 09.05.2024, 23:42

Головна » 2015 » Грудень » 11 » Звіт про проведення тижня інформатики
Звіт про проведення тижня інформатики

З 7 по 11 грудня в рамках освітнього проекту «Година коду» було проведено ряд позакласних заходів з інформатики, та поширено інформацію про даний проект.

"Година Коду" - це освітній проект, створений для демонстрації можливостей навчитися основам кодування незалежно від віку, соцального стану чи знань.
Метою проекту є залучення мільйонів учнів по всьому світу до знань з програмування.

День відкритих дверей у кабінеті інформатики.

1. Екскурсія до кабінету інформатики (1,8 класи)

2. Конкурс малюнків «Світ комп'ютерів — очима дітей». (2-4 класи)

Серед учнів 2-4 класів було розпочато конкурс малюнків. Всі учні активно прийняли участь і з відповідальністю поставилися до свого завдання.

В цей же час учні першого та восьмого класів побували на екскурсії в кабінеті інформатики, де учні першого класу сформували первинне уявлення про Інформатику як шкільний предмет.

1. Позакласний захід «Інформанія» (5,6 класи)

Завдяки даній вікторині учні поглибили і розширили свої знання з інформатики та повністю розвіяли усі міфи про труднощі програмування.

1. Вікторина з інформатики «Найрозумніший» (9 клас)

Під час позакласного заходу учні розвивали свої особистісні якості та інтелектуальні здібності і максимально розкрили свої знання з Інформатики, які здобули впродовж першого семестру навчання.

1. Позакласний захід з інформатики «Брейн-ринг" (7 клас)

Під час проведення та підготовки позакласного заходу учні сьомого класу максимально задіяли свої організаційні здібності та розкрили свій внутрішній потенціал, підвищили мотивацію та пізнавальний інтерес до вивчення предмету.

П'ятниця

1.Позакласний захід з інформатики «Що? Де? Коли?» (10, 11 класи)

2. Підведення підсумків, нагородження переможців та найактивніших учасників.

В останній день предметного тижня учні старших класів під час гри «Що?Де?Коли?»

підвищили рівень своїх креативно-комунікативних умінь, особистісні якості та інтелектуальні здібності. Саме для цих учнів були розроблені завдання, які  відносилися до програмування, як основному завданню вивчення Інформатики в цілому.

Переглядів: 1009 | Додав: murovanna | Рейтинг: 5.0/3
«  Грудень 2015  »